Aktualności Galeria zdjęć Autobus szkolny Dziennik elektroniczny ERASMUS+ Historia Złotorii Informacje dla rodziców Instytucje pomocowe Jadłospis Kalendarz roku szkolnego Książki naszych marzeń Plan lekcji Podręczniki i materiały edukacyjne na rok szkolny 2017/2018 Pomoc psychologiczno-pedagogiczna Programy dydaktyczne Przetargi Rada Rodziców Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 Samorząd Uczniowski Sukcesy uczniów Świetlica szkolna Zajęcia pozalekcyjne Złotoryjka Kontakt
Tablica interaktywna, a ochrona środowisko.
Dodany: 03.06.2017 10:15

2 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste przekazanie tablicy interaktywnej. Z inicjatywy Rady Rodziców,  w ramach akcji „Moje miasto bez elektrośmieci”, zbierane były w szkole zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne. Kolejne transporty zabieranych od nas elektrośmieci, to kolejne punkty zdobywane w ramach akcji. Punkty można było wymienić na pomoce dydaktyczne. Okazało się, że ilość zdobytych punktów wystarczyła na uzyskanie dla szkoły kolejnej tablicy interaktywnej.

Wymierną korzyścią akcji było uświadomienie uczniom, że zbierając i odstawiając w odpowiednie miejsca elektrośmieci,  przyczyniamy się do ochrony  naturalnego środowiska.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przeprowadzenie kolejnej udanej akcji oraz wszystkim darczyńcom za włączenie się do akcji.

Nowa tablica interaktywna wzbogaci pracownię matematyczną i na pewno przyczyni się do bardziej przyjaznego poznawania niełatwych tajników królowej nauk.

http://spzlotoria.eu/galeria/2016-2017/tablica-interaktywna-a-ochrona-srodowiska/

 

Powrót