Aktualności Galeria zdjęć Autobus szkolny Dokumenty Dziennik elektroniczny ERASMUS+ Historia Złotorii Informacje dla rodziców Instytucje pomocowe Jadłospis Kalendarz roku szkolnego Konsultacje indywidualne z rodzicami Książki naszych marzeń Plan lekcji Podręczniki i materiały edukacyjne na rok szkolny 2017/2018 Pomoc psychologiczno-pedagogiczna Programy dydaktyczne Przetargi Rada Rodziców Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 Samorząd Uczniowski Sukcesy uczniów Świetlica szkolna Zajęcia pozalekcyjne Złotoryjka Kontakt
Wycieczka do Warszawy - klasy 5
Dodany: 21.11.2017 22:30

16 listopada kilkoro uczniów z klasy VIa oraz obie klasy V wraz z opiekunkami p. Górtatowską, Dachterą i Taczkowską udały się na wycieczkę do Warszawy.

Ten jakże obfitujący we wrażenia dzień uczniowie rozpoczęli od zwiedzania Zamku Królewskiego, gdzie w towarzystwie pani przewodnik obejrzeli najważniejsze sale i pokoje, napawając się pięknem i bogactwem wnętrz. Następnie dzieci udały się na krótki spacer po Śródmieściu, dzięki czemu miały okazję ujrzeć na własne oczy Pałac Prezydencki oraz zobaczyć zachwycające instalacje świąteczne, które zaczęły się już pojawiać w naszej stolicy. Po krótkiej przerwie na posiłek uczniowie udali się do głównego punktu wycieczki - Centrum Nauki Kopernik. Przez prawie trzy godziny dzieci korzystały z kilkuset interaktywnych stanowisk, wykonując różne zadania i eksperymenty. Dzięki wizycie w CNK uczniowie w niezwykle przyjemny i często ekscytujący sposób mogli znacznie poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą i matematyczną oraz lepiej zrozumieć różne zjawiska zachodzące w życiu codziennym. To z pewnością był udany dzień!

/wycieczka-do-warszawy-klasy-5/

Powrót