Aktualności Galeria zdjęć Autobus szkolny Dokumenty Dziennik elektroniczny ERASMUS+ Historia Złotorii Informacje dla rodziców Instytucje pomocowe Jadłospis Kalendarz roku szkolnego Konsultacje indywidualne z rodzicami Książki naszych marzeń Plan lekcji Podręczniki i materiały edukacyjne na rok szkolny 2017/2018 Pomoc psychologiczno-pedagogiczna Programy dydaktyczne Przetargi Rada Rodziców Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 Samorząd Uczniowski Sukcesy uczniów Świetlica szkolna Zajęcia pozalekcyjne Złotoryjka Kontakt
Spotkanie z Policjantką z Komendy Miejskiej w Toruniu
Dodany: 12.12.2017 21:11

W klasie pierwszej duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. W ramach edukacji w tym kierunku, 14 listopada uczniowie klas I i I B uczestniczyli w spotkaniu z Policjantką z Komendy Miejskiej w Toruniu.

Pani Policjantka przedstawiła i omówiła zasady bezpieczeństwa obowiązujące pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym. Uczniowie dowiedzieli się wiele ciekawych informacji na temat właściwego zachowania podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych i odpowiedniego oznakowania swojego ubioru po zmroku. Zaprezentowała naszym uczniom pozycję chroniącą wrażliwe części ciała przed atakiem agresywnego psa.

Na koniec spotkania wszyscy otrzymali książeczki o ruchu drogowym.

http://www.spzlotoria.eu/galeria/2017-2018/spotkanie-z-policjantka-z-komendy-miejskiej-w-toruniu/

Powrót