Aktualności Galeria zdjęć Autobus szkolny Dokumenty Dziennik elektroniczny ERASMUS+ Historia Złotorii Informacje dla rodziców Instytucje pomocowe Jadłospis Kalendarz roku szkolnego Konsultacje indywidualne z rodzicami Książki naszych marzeń Plan lekcji Podręczniki i materiały edukacyjne na rok szkolny 2018/2019 Pomoc psychologiczno-pedagogiczna Programy dydaktyczne Przetargi Rada Rodziców Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 Samorząd Uczniowski Sukcesy uczniów Świetlica szkolna Zajęcia pozalekcyjne Złotoryjka Kontakt
IV Gminny Turniej o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla klas I-III
Dodany: 22.05.2018 17:55

17 maja w Szkole Podstawowej w Młyńcu Pierwszym odbył się IV Gminny Turniej o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla klas I-III.

Naszą szkołę reprezentowali: Lilu Bielecka z klasy 1b, Maksymilian Bielecki z klasy 2a i Kajetan Świeżyński z klasy 3a. Uczestnicy turnieju wykazali się bardzo dużą wiedzą i umiejętnościami z zakresu znajomości  ruchu pieszych, rowerów i innych pojazdów w ruchu drogowym, budowy i wyposażenia roweru, sygnałów i znaków drogowych. Nasza drużyna zdobyła trzecie miejsce. Gratulujemy!

IV-gminny-turniej-o-bezpieczenstwie-ruchu-drogowego

Powrót