Aktualności Galeria zdjęć Autobus szkolny Biuletyn Informacji Publicznej Dziennik elektroniczny ERASMUS+ Historia Złotorii Informacje dla rodziców Instytucje pomocowe Jadłospis Kalendarz roku szkolnego Konsultacje indywidualne z rodzicami Książki naszych marzeń Logopeda Plan lekcji Podręczniki i materiały edukacyjne na rok szkolny 2021/2022 Pomoc psychologiczno-pedagogiczna Procedury COVID-19 Programy dydaktyczne Rada Rodziców Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 RODO Sukcesy uczniów Świetlica szkolna Złotoryjka Kontakt
Rada Rodziców - Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2019/2020

"Witam.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Złotorii, na podstawie otrzymanych odpowiedzi z firm ubezpieczeniowych, przeprowadziła analizę ubezpieczeń NNW oferowanych na rynku na rok 2019/2020.

Podczas rozmów z przedstawicielami towarzystw ubezpieczeniowych wybraliśmy najbardziej korzystną ofertę oraz wynegocjowaliśmy dodatkowo najniższą składkę. Jest to ubezpieczenie w firmie COMPENSA.

Ubezpieczenie jest INDYWIDUALNE ale korzysta z warunków ubezpieczenia ogólnego warunków grupowych, czyli każdy z Państwa dostaje indywidualny certyfikat ubezpieczenia. Ubezpieczenie przewiduje bardzo szeroką gamą warunków które są opisane w dołączonych przez nas dokumentach, dostępnych na stronie internetowej szkoły w dziale Rady Rodziców. W każdym ubezpieczeniu dodatkowo wynegocjowaliśmy też wysoką kwotę tzw. „cukierkowego” czyli wypłaty ubezpieczenia w przypadku niebezpiecznego wypadku, kiedy zakończy się on wizytą w szpitalu a dziecko nie dozna uszczerbku na zdrowiu. W ubezpieczeniu dobrym elementem jest też to, iż dotyczy nie tylko dzieci z naszej szkoły ale również innych które są w przedziale wieku od 0 do 18 lat. Są określone też wykluczenia, ale dokument z wyciągiem tych wykluczeń również załączamy. Dlatego jeżeli chcielibyście ubezpieczyć inne swoje dzieci które nie posiadają takiego ubezpieczenia jest to możliwie.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami oraz wypełnienie ich oraz dostarczenie do skrzynki Rady Rodziców w sekretariacie szkoły. Po otrzymaniu podpisanych dokumentów otrzymacie Państwo LISTOWNIE indywidualny nr konta do wpłat które to będziecie musieli opłacić do określonego terminu. Oczywiście ubezpieczenie jest dobrowolne i jeżeli Państwo posiadacie takie ubezpieczenie nie ma konieczności wykupowania kolejnego.

 

Z poważaniem Artur Dąbkowski

Przewodniczący Rady Rodziców."  

Deklaracja przystapienia do ubezpieczenia

Oferta NWW dla dzieci w Szkole Podstawowej w Złotorii

OWU Compensa NNW szkolne

Rada Rodziców - ubezpieczenie - informacja

Wykluczenia ubezpieczenia innych dzieci