Aktualności Galeria zdjęć Autobus szkolny Dokumenty Dziennik elektroniczny ERASMUS+ Historia Złotorii Informacje dla rodziców Instytucje pomocowe Jadłospis Kalendarz roku szkolnego Konsultacje indywidualne z rodzicami Książki naszych marzeń Logopeda Plan lekcji Podręczniki i materiały edukacyjne na rok szkolny 2019/2020 Pomoc psychologiczno-pedagogiczna Programy dydaktyczne Przetargi Rada Rodziców Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 RODO Sukcesy uczniów Świetlica szkolna Zajęcia pozalekcyjne Złotoryjka Kontakt
Nekrolog
Dodany: 28.11.2019 10:04

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 28 listopada 2019r. pożegnamy naszego kolegę śp. Franciszka Bałdygę, wieloletniego nauczyciela Szkoły Podstawowej w Złotorii, wspaniałego matematyka i wychowawcę wielu pokoleń. Pozostanie w naszej pamięci jako pogodny, życzliwy i wrażliwy na potrzeby innych.

Całej Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.


 

Dyrektor, nauczyciele, pracownicy i uczniowie

Szkoły Podstawowej w Złotorii

 

W gry planszowe gramy, miło czas spędzamy
Dodany: 27.11.2019 13:40
21 listopada odbyło się spotkanie
rodziców z dziećmi pt. „ W gry planszowe gramy, miło czas
spędzamy”. Celem
spotkania było miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie oraz
poznanie różnorodnych gier planszowych, w tym logopedycznych.
Spotkanie zorganizowały p. Sylwia Wiloch i Magda Jaworska.
Opieka stomatologiczna
Dodany: 21.11.2019 22:13

W związku z porozumieniem  zawartym pomiędzy Gminą Lubicz, a Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej „Alfamed”,  dotyczącym  udzielania świadczeń z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży finansowanych ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, rodzice zobowiązani są do wypełnienia zgody na badania stomatologiczne oraz zabiegi profilaktyczne.

Wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I- VIII otrzymają od wychowawcy papierowa wersję formularza w/w zgody, którą po wypełnieniu należy przekazać wychowawcy klasy do dnia 2 grudnia 2019 r.

Skan formularza zgody dostępny będzie również na stronie internetowej szkoły www.spzlotoria.eu

poniżej:

Zgoda na opiekę stomatologiczną

Międzyszkolny Konkurs Literacki
Dodany: 12.11.2019 18:06
Daria Borowiec została wyróżniona w Międzyszkolnym Konkursie Literackim na powieść detektywistyczną pt. "Zaginiony klucz". 6 listopada otrzymała nagrodę i dyplom od organizatorów konkursu. Opiekunem Darii przygotowującym do konkursu była P.Beata Górska.
 
Miesiąc bibliotek
Dodany: 06.11.2019 21:04

W październiku z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek odbyły się zajęcia czytelniczo-logopedyczne pod hasłem „Bajki bez barier”. Zajęcia przeprowadzono w oddziałach przedszkolnych i klasach pierwszych. Głównym celem było zapoznanie dzieci z tematyką niepełnosprawności oraz rozwijanie tolerancji i zrozumienia dla szeroko pojętej odmienności.

W trakcie spotkań przeczytano uczniom bajkę p. Joanny M. Chmielewskiej „Zaburzenia mowy”, uczniowie mogli również poćwiczyć narządy artykulacyjne realizując ćwiczenia zawarte w grze logopedycznej. 


« Nowsze  ||  Starsze »

Strony: ... 3 4 5 6 7 8 9 ...